» Культура » Майстер-клас з виготовлення ялинкових прикрас в Новошицькій бібліотеці

Майстер-клас з виготовлення ялинкових прикрас в Новошицькій бібліотеці

Автор: admin1 от 2-01-2018, 12:35

Майстер-клас з виготовлення ялинкових прикрас в Новошицькій бібліотеціУ дні новорічно-різдвяних свят зібралися на майстер-клас активні користувачі Новошицької бібліотеки,щоб виготовити ялинкові прикраси. Бібліотекар Віра Лебіщак розповіла про звичаї та традиції Нового року та Різдва Христового. Веселе товариське спілкування захопило всіх учасників, яким подобається творити своїми руками.

В бібліотеці панувала доброзичлива атмосфера,де легко й невимушено і кожен почуває себе впевнено і затишно. Створення новорічних прикрас викликало у дітей багато позитивних емоцій,а отримані результати принесли велику радість. Діти проявили свої здібності, допомагали один одному, спілкувалися.

Майстер-клас з виготовлення ялинкових прикрас в Новошицькій бібліотеці