У вівторок, 16 січня, учасники художньої самодіяльності народного дому смт. Підбуж під керівництвом директора Оксани Пастушак та художнього керівника Степана Химина колядували і прославляли народження Христа.
Цього дня артисти зразкового аматорського ансамблю пісні і танцю «Підбужанка» вітали селищного голову і працівників селищної ради, медиків лікарні, працівників лісництва та приватних підприємців з Різдвом Христовим.













