» Культура » В Долішньому Лужку першачків вчили користуватися бібліотекою

В Долішньому Лужку першачків вчили користуватися бібліотекою

Автор: admin2 от 24-01-2018, 12:46
 (голосів: 0)

В Долішньому Лужку першачків вчили користуватися бібліотекоюБібліотекар бібліотеки-філії с. Долішній Лужок Леся Щербан провела екскурсію в бібліотеку для учнів 1 класу. Вона ознайомила першачків із правилами користування бібліотекою, із дитячою літературою, яка знаходиться в бібліотеці. Одночасно, екскурсію було поєднано із читанням і обговоренням казок Шарля Перро “Червана шапочка” і “Чарівниці”. Адже цього місяця виповнилося 390 років від дня народження Шарля Перро — славетного французького письменника. Діти з цікавістю послухали казки і взяли активну участь в обговоренні, оскільки мета заходу — це не просто захоплюючий сюжет, а джерело навчання, яке треба сприйняти і замислитись не тільки над вчинками героїв цих казок, а і над своїми вчинками. На завершення бібліотекар пригостила учасників солодощами. Діти з незабутніми враженнями порозходились по домівках.

В Долішньому Лужку першачків вчили користуватися бібліотекою


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua