![]()
Читачка Наталія Федорович подарувала Лішнянській бібліотеці книжки з домашньої бібліотечки.
Працівники бібліотеки - філії с. Лішня щиро вдячні п.Наталії за подаровані книги. Це чудово, що користувачі бібліотеки продовжують ділитися своїми книгами з лішнянською громадою.
Запрошуємо всіх бажаючих стати учасником акції "Даруючи - збагачуємось"!













