20 лютого в бібліотеці-філії села Рівне відбулася літературна година “Творчість, осяяна теплом” з нагоди 110 роковин з дня народження української дитячої письменниці Марійки Пригари, яку підготувала і провела бібліотекар Лариса Бецко.
“Більше п'ятидесяти років творчого життя віддала Марія Пригара літературній творчості для дітей, видавши понад 50 книжок. ЇЇ поетична та прозова спадщина стала класичним надбанням української дитячої літератури”, - такими словами розпочала літературний екскурс по життєвій та творчій стежині письменниці Лариса Бецко.
Вірші Марійки Пригари декламували Марія Бабич, Андрій Бабич, Надія Іваничук. Уривок з книги письменниці “Михайлик — джура козацький” прочитав Володимир Бецко. Її твори вчать дітей любити школу, шанувати працю, поважати старших, тому вони є актуальними в будь-який час.













