20 березня, в День обласного дитячого читання, бібліотекарі бібліотеки-філії смт Підбуж завітали в гості до учнів 4-х класів сільської школи.
Для спільного читання обрали декілька оповідань Василя Сухомлинського, адже 2018 рік - ювілейний для автора.
Спершу діти ознайомилися з біографією ювіляра, а потім по черзі зачитували твори автора. Після прочитаного учасники заходу зізналися, що в кожного з них з’явилося бажання зробити якийсь хороший вчинок.













