» Культура » Читачі бібілотеки в Старому Селі подорожували в країну поезії

Читачі бібілотеки в Старому Селі подорожували в країну поезії

Автор: admin2 от 23-03-2018, 08:46
 (голосів: 0)

Читачі бібілотеки в Старому Селі подорожували в країну поезії
“Подорож у країну Поезії” під такою назвою бібліотекар бібліотеки-філії с. Старе Село Ольга Цюх провела літературну годину до Всесвітнього дня поезії, яке в Україні відзначається 21 березня. Розпочала Ольга Дмитрівна подорож у чарівну країну поезії

поетичними рядками односельчанина Михайла Кравця: “Як прийдеш до батькового поля, до його грудей як припадеш, і забулась зразу вся недоля, наче щастя своє віднайдеш...”, бо поезія приходить до нас з дитинства від бабусі, дідуся, від батька і матері. Читала твори поетів — односельців Оксани Пастернак та Ганни Кіт. Ознайомила присутніх з поезією Петра Гоця, Оксани Винницької, Івана Гнатюка, а також поетів — ювілярів 2018 року. Поети завжди несли своєю творчістю життєстверджуючі ідеали Добра, Кохання, Вірності, Справедливості. Саме любов до цих людських якостей, до поетичного слова зібрала молодь села. Учасники заходу, а саме Ірина Лех, Юля Лех, Юра Маркевич, Володя Чурило, Влад Вантух, Антон Слив'як, Іван Гелета, Остап Лаврик, Мар'ян Коник, Олег Васюнець, Софія Бориславська декламували вірші відомих поетів: Тараса Шевченка, Лесі Українки, Івана Франка, Ліни Костенко, Олени Пчілки. Масовий захід збагатив присутніх духовно та надихнув на нові відчуття, адже саме поезія — невичерпне джерело людського розуму, вона звеличує, хвилює, дає насолоду та плекає високі почуття.

 

Читачі бібілотеки в Старому Селі подорожували в країну поезії


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua