» Культура » Театрально-мистецька година в Раневицькій бібліотеці

Театрально-мистецька година в Раневицькій бібліотеці

Автор: admin2 от 26-03-2018, 15:28
 (голосів: 0)

Театрально-мистецька година в Раневицькій бібліотеціВ бібліотеці — філії с. Раневичі 25 березня, напередодні Міжнародного дня театру, який відзначається в Україні 27 березня, бібліотекар Оксана Дмитришин провела театрально-мистецьку годину “ Театральний всесвіт”. “Театр, театр, душі символ краси і любові. До тебе приходять, розраду знаходять у чарах твоїх і у слові...”, бібліотекар у вступній частині розповіла про театр процитувавши слова Миколи Гоголя: “ Театр — це кафедра, з якої можна багато що сказати людям”.

При народному домі в с. Раневичі тривалий час працює аматорський театр “Сурмач”. Художній керівник театру Варвара Котович розповіла історію створення їхнього театру, про учасників та про теперішній репертуар. Присутні на заході розглядали альбоми з фотознімками вистав, переглядали уривки з вистав: Карпенка-Карого “Безталанна” та Івана Нечуя — Левицького “Кайдашева сім'я”.

На завершення Оксана Володимирівна та Варвара Михайлівна подякували аматорам за їхню самовіддану любов до театру і невгамовне бажання творити на сцені в ім'я добра і краси.   

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua