Сьогодні, 23 травня, в рамках обміну досвідом між областями України Дрогобиччина зустрічала делегацію з Чернівецької області в складі працівників культури, директорів районних та міських народних домів.
Перед в’їздом до міста Дрогобича делегацію зустріли голова Дрогобицької районної ради Михайло Сікора, заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник, начальник відділу культури та туризму Надія Козар, директор районного народного дому Іван Сех.
За українським звичаєм дорогим гостям вручили коровай, а наш славетний земляк Юрій Котермак радо вітав їх на Франковій землі.
В районному народному домі Надія Козар коротко розповіла про здобутки колективів культури Дрогобицького району, їх участь в районних, обласних та всеукраїнських заходах.
Іван Сех наголосив на тому, що позитивні зрушення у фінансуванні ремонтних робіт, як в районному народному домі, так і в сільських були б неможливими без зацікавленості районної влади та підтримки обласної державної адміністрації.
Гості мали змогу побачити виступи художніх колективів району, зокрема на сцені виступили ансамбль «Вишиванка», музичний гурт «Галич», танцювальний колектив народного дому смт. Підбуж, ансамбль «Марічка», фольклорний ансамбль села Дорожів та інші.
«Ми сьогодні ми побачили не аматорські колективи, а виступ аматорів на професійному рівні», - висловився про концерт керівник делегації Чернівецької області, директор Учбово-методичного центру культури Буковини Микола Шкрібляк.
Після цього для працівників культури Чернівецької області було організовано ознайомчу екскурсію, де вони мали змогу побачити костел Варфоломія в Дрогобичі, пам’ятник Юрію Дрогобичу, церкву Святого Юра, садибу Івана Франка в Нагуєвичах.













