23 травня першокласники Уличненської СЗШ разом з вчителями Оксаною Якубів та Марією Клепач вперше завітали в сільську бібліотеку. Допитливі малята уважно слухали розповідь бібліотекаря Наталії Ничик про бібліотеку та її «жителів» – книжок. Оскільки 23 травня в Україні відзначають Свято Героїв, бібліотекар Юлія Кречківська розповіла малечі про нашого односельчанина Івана Габчака, який загинув у 2014 році захищаючи українську землю в зоні АТО під Іловайськом.
Перше знайомство з бібліотекою для дітвори було незвичайним, загадковим і казковим. Цікавим доповненням екскурсії стала захоплююча гра «Малюнок літерами».
Усміхнені обличчя дітей та сяючі оченята свідчили про те, що екскурсія всім сподобалась. У заході взяли участь і працівники народного дому.













