» Культура » Літературна година «Наш скарб – рідна мова» в бібліотеці села Опака

Літературна година «Наш скарб – рідна мова» в бібліотеці села Опака

Автор: admin1 от 14-11-2018, 11:01

Літературна година «Наш скарб – рідна мова» в бібліотеці села  ОпакаЛітературну годину «Наш скарб – рідна мова», присвячену Дню української писемності та мови,  провела бібліотекар бібліотеки – філії с. Опака Ганна Якуц.  Запрошені на масовий захід учні  3-4 класів школи.  Тема заходу – виховати почуття глибокої любові до мови свого народу.

«Щасливі ми, що народилися на такій чудовій Україні, багатій і мальовничій землі. Тут жили наші прадіди, діди, тут живуть наші батьки, тут коріння нашого роду українського, що сягає сивої давнини. Де б ми не були скрізь відчуваємо поклик рідної землі. Тож шануймо і любімо рідну мову, піклуймося про неї, захищаймо, розкриваймо для себе її велич й могутню силу. Збережімо її в усій чудовій красі для себе й наступних поколінь» - сказала Ганна Якуц.