21 листопада в бібліотеці - філії с. Старий Кропивник відбувся історичний екскурс до Дня Гідності та Свободи "Революція гідності: ми маємо пам’ятати" з учнями Старокропивницького НВК І-ІІ ст.
Захід провела бібліотекар Тамара Свищ за участі директора школи Світлани Савки та сільського голови Ігоря Гандзія, які пригадали, що рівно 5 років тому розпочалися події, які назавжди змінили Україну.
Мирна акція за підписання угоди про асоціацію з ЄС переросла у справжню Революцію Гідності українського народу, у якій поклали своє життя 106 людей. І це була лише ціна 3-х місяців Євромайдану. Тож маємо пам’ятати тих, хто віддав життя за нашу Незалежність.
На завершення заходу присутні були ознайомлені з тематичною поличкою "Вони захищали наше майбутнє".













