В неділю, 12 травня, в селі Уличне за ініціативи Олега Сахарчука, Миколи Ощипка, Юри Пилипіва та інших було проведено молодіжний квест.
Дуже приємно, що однією із локацій гри було вибрано Уличненську бібліотеку, а до завдання залучено книжку.
Радіємо за нашу творчу та ініціативну молодь.