» Культура » Історична година «Час плине а пам'ять залишається...» в бібліотеці Добрівлян

Історична година «Час плине а пам'ять залишається...» в бібліотеці Добрівлян

Автор: admin1 от 23-05-2019, 15:46

Історична година «Час плине а пам'ять залишається...» в бібліотеці Добрівлян23 травня в Україні відзначається День Героїв—щорічне свято, встановлене на честь українських вояків, борців за волю України,  лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, Українських Січових Стрільців та вояків Армії УНР, діячів ОУН та героїв  УПА. З цієї нагоди у бібліотеці-філії села Добрівляни бібліотекар  Любомира Пастернак  провела історичну годину « Час плине а пам'ять залишається...».

Діти ознайомилися із біографією Андрія Мельника — воїна, політика, державного будівничого, уродженця сусіднього села Воля Якубова  та інших героїв. В бібліотеці розгорнута книжкова виставка, присвячена цій даті.

Історична година «Час плине а пам'ять залишається...» в бібліотеці Добрівлян