» Культура » Поет Володимир Тимчук зустрівся з читачами Дрогобицької центральної районної бібліотеки

Автор: admin1 от 19-08-2019, 09:38

Поет Володимир Тимчук зустрівся з читачами Дрогобицької центральної  районної бібліотекиВ п’ятницю, 16 серпня, до Дрогобицької центральної  районної бібліотеки завітав відомий в Україні письменник, поет, перекладач, лауреат премії ім. Б. Хмельницького за краще висвітлення військової тематики у творах літератури та мистецтва 2016 р. Володимир Тимчук.

Офіцер Збройних сил України,підполковник, кандидат технічних наук, написав понад 100 наукових і навчальних праць.

Біль від подій у Донецькому аеропорті, історія гуцульського повстання, тонкий гумор та інтимна лірика переплітається у поетичних рядках Володимира Тимчука, уродженця с. Ясіня Закарпатської області.

Автор зачитав багато поетичних творів, зокрема про воєнні події на Сході України,які найбільше вразили присутніх. Крім власних поезій ми почули переклади перлин мілітарної поезії зі світової поетичної скарбниці.

На завершення заходу директор Дрогобицької центральної районної бібліотеки Руслана Панчишак висловила щиру вдячність та побажала великих поетичних злетів.