» Культура » Дрогобиччина отримала книжки з Бібліотеки Майдану

Дрогобиччина отримала книжки з Бібліотеки Майдану

Автор: admin2 от 16-05-2014, 10:38

Дрогобиччина отримала книжки з Бібліотеки МайдануБібліотека Майдану в Києві розсилає книги в усі села, звідки прийшли на Майдан Герої Небесної Сотні. Дрогобицька центральна районна бібліотека та бібліотеки-філії сіл Вороблевичі та Летня в подяку Дрогобиччині за її Героїв Олега Ушневича, Йосипа Шілінга та Богдана Вайду також поповнили свої фонди літературою із запахом Свободи. Це - нова сучасна проза та поезія, науково- популярна та дитяча література.

Бібліотека Майдану з’явилася після того, як протестувальники зайняли Український дім. За словами одного із засновників бібліотеки , на Майдані є місце Духу (сцена і навколо сцени ), місце Сили (вул. Грушевського) і місце Розуму (Бібліотека Майдану). Слід згадати, що бібліотека пережила «навалу» «Беркуту» і тітушок. «Орки» розгромили Бібліотеку Майдану, поскидали книжки на землю, потопталися. Також зникли цінні книжки – новi видання з iсторii Украiни і дитячі видання.