Минуло 140 років від того дня як поміж горами і долинами над бистрим Черемошем, в мальовничому карпатському селі Кобаки прийшла в світ нова сяйлива українська душа, якій долею було суджено засвітити в золотому сузір’ї класиків літератури непогасне ім’я – Марко Черемшина.13 червня в бібліотеці-філії с.Залокоть відбулася літературна година «Чистий, як душа українця» з нагоди ювілею письменника-новеліста. З вступним словом виступила бібліотекар бібліотеки-філії Марія Збігла. Розповідь ведучої заходу Галини Андруневчин про життєвий і творчий шлях Марка Черемшини перепліталась його віршами про рідний край у виконанні учнів Залокотської школи.
Валінкевич Надія, Кушнір Марія, Дергун Юля, Юречко Тетяна, Іванишин Наталя, Фецяк Микола разом з бібліотекарем здійснили цікаву літературну мандрівку новелами письменника різних періодів творчості.
На заході були присутні вчителі та учні Залокотської школи, директор народного дому Оксана Пігур, жителі села, завідувач відділу організаційно-методичної роботи районної ЦБС Марія Ханас, яка подякувала присутнім за проведений змістовний захід.













