Протягом двох днів наприкінці минулого тижня в м.Долина Івано-Франківської області проходив ІІІ Фестиваль-конкурс української духовної пісні та художнього читання ім. кардинала Мирослава Івана Любачівського під назвою “З піснею до Бога”. Засновником та організатором фестивалю є парох храму „Серця Ісуса і Серця Марії” м. Долина, радник єпископа Івано-Франківської Єпархії УГКЦ о.Вітольд Левицький — відомий автор і виконавець духовних та патріотичних пісенних творів.
У фестивалі взяли участь понад 80 конкурсантів з Франківщини, Львівщини, Тернопільщини. Дрогобицький район з гідністю представляла учасниця художньої самодіяльності Народного дому с.Михайлевичі Олеся Маршалок, яка виконала пісню “Господи, прости” і стала дипломантом фестивалю-конкурсу.
У номінації “Художнє читання” успішно виступив методист Дрогобицького районного Народного дому Іван Сех. Поему лауреата Шевченківської премії Івана Гнатюка “Армагедон” у його виконанні з величезною увагою слухала аудиторія. За майстерне та глибоке читання цього патріотичного твору Іван Сех став лауреатом І премії і учасником гала-концерту фестивалю.













