» Культура » Наш краянин з Молдови має намір створити в родинній садибі художній музей

Наш краянин з Молдови має намір створити в родинній садибі художній музей

Автор: admin2 от 2-10-2014, 12:25

Наш краянин з Молдови має намір створити в родинній садибі художній музейНещодавно у відділі культури і туризму райдержадміністрації відбулася зустріч із заслуженим працівником культури України, заслуженим діячем мистецтв Республіки Молдова, Президентом Благодійного фонду професійних художників, українських народних майстрів "Renastere - Відродження", вихідцем із с. Довге (низинне) Євгеном Осередчуком. Під час розмови з керівником відділу культури Осипом Марущаком Євген Осередчук висловив думку про відкриття художнього музею в батьківській хаті у с.Довге та запропонував свою участь і допомогу у його створенні. З цього приводу відбудеться зустріч із владою та активом села. Для створення такого музею необхідно провести поточний ремонт хати, впорядкувати територію садиби, сформувати експозицію, облаштувати художні виставки.

Євген Осередчук - художник, поет, музикант, учасник багатьох міжнародних виставок, громадський і культурний діяч етнокультурної української громади в Республіці Молдова. У його мистецьких творах - Україна, мотиви любові до своєї історичної батьківщини, національні традиції.
Наш краянин з Молдови має намір створити в родинній садибі художній музей