» Культура » У дитячій районній бібліотеці пройшло Різдвяне свято

У дитячій районній бібліотеці пройшло Різдвяне свято

Автор: admin2 от 21-01-2015, 12:16
 (голосів: 0)

У дитячій районній бібліотеці  пройшло Різдвяне святоУ Дрогобицькій дитячій районній бібліотеці пройшло Різдвяне свято «Щедрівочку заспіваймо». Свято, наповнене радістю, веселощами, сміхом та подарунками...

Юні читачі дізнались, що колядувати можна починаючи з 6 січня аж до 15 лютого, тобто до свята Стрітення. Щоправда найбільше колядують напередодні Різдва: як тільки на небі з’являється перша зірка - розпочинається Свята Вечеря, а діти збираються гуртом і йдуть вітати усіх колядками про народження Христа!

Діти з приємними враженнями від Великого Свята співали щедрівочки, які всі разом вивчили у бібліотеці.

Цікаво та весело пробіг час, адже в дітей не було можливості нудьгувати!

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua