У Дрогобицькій дитячій районній бібліотеці пройшло Різдвяне свято «Щедрівочку заспіваймо». Свято, наповнене радістю, веселощами, сміхом та подарунками...
Юні читачі дізнались, що колядувати можна починаючи з 6 січня аж до 15 лютого, тобто до свята Стрітення. Щоправда найбільше колядують напередодні Різдва: як тільки на небі з’являється перша зірка - розпочинається Свята Вечеря, а діти збираються гуртом і йдуть вітати усіх колядками про народження Христа!
Діти з приємними враженнями від Великого Свята співали щедрівочки, які всі разом вивчили у бібліотеці.
Цікаво та весело пробіг час, адже в дітей не було можливості нудьгувати!













