Вже стало традицією відзначати роковини від дня народження Тараса Шевченка у народних домах, школах та бібліотеках.
Цими днями літературний вечір: «Земля Шевченкова, земля Франкова» відбувся у бібліотеці с. Дережичі.
Про життя і творчість поета розповіла бібліотекар Галина Сенюта і директор Народного дому Ганна Паук.
Поетичні рядки прочитали учасники художнього слова Народного дому Мар’яна Смеречанська, Ірина Сосяк, Катерина Івасів, Роман Мицько, Олег Мисько.
Завершився вечір спільною молитвою і Шевченковим «Заповітом».
На масовому заході були присутні вчителі, учні, жителі села, працівники сільської ради.













