» Культура » На толоці - працівники відділу культури і туризму РДА

На толоці - працівники відділу культури і туризму РДА

Автор: admin2 от 27-03-2015, 11:49
 (голосів: 2)

На толоці - працівники відділу культури і туризму РДА26 березня працівники відділу культури і туризму райдержадміністрації на виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 06.03.2015 року «Про проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля» виїхали на прибирання території Уличненського лісництва на трасі Стебник – Доброгостів. По обидва боки дороги виднілися гори сміття, які викидають нерадиві мешканці навколишніх населених пунктів. Понад 120 мішків різних відходів зібрали працівники центральної районної бібліотеки та районного Народного дому на чолі з керівником відділу Осипом Марущаком.

Щиру подяку за належне прибирання території від ДП «Дрогобицький лісгосп» висловив інженер лісових культур підприємства Олександр Романчак.

На толоці - працівники відділу культури і туризму РДА

На толоці - працівники відділу культури і туризму РДА

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua