» Культура » Дрогобиччина вшановує Шевченка

Дрогобиччина вшановує Шевченка

Автор: admin2 от 9-03-2016, 11:43
 (голосів: 1)

Дрогобиччина вшановує ШевченкаВ Народному домі с. Лішня відбулося районне літературно-мистецьке свято з нагоди 202-х роковин народження Тараса Шевченка.

Слово про Шевченка мали вчитель місцевої середньої школи Ганна Федик, парох місцевого храму о.Олег Кекош.

У святковому концерті взяли участь самодіяльні народні колективи районного Народного дому «Лілея» (керівник Г.Коваль), жіночий вокальний ансамбль «Журавка» (керівник С.Грицай) та вокально-музичний колектив «Марічка» (керівник О. Лиса), зразковий хореографічний колектив «Веселка» Народного дому с.Нагуєвичі (керівник М. Курп’як), Народний художньо-просвітницький колектив районного народного дому (керівник М. Василенко), дитячий хор с. Лішня (керівник Д. Яцик), вокальний ансамбль та солістка Оксана Пагута Народного дому с.Лішня.

Дрогобиччина вшановує Шевченка
Дрогобиччина вшановує Шевченка

 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua