В Народному домі с. Лішня відбулося районне літературно-мистецьке свято з нагоди 202-х роковин народження Тараса Шевченка.
Слово про Шевченка мали вчитель місцевої середньої школи Ганна Федик, парох місцевого храму о.Олег Кекош.
У святковому концерті взяли участь самодіяльні народні колективи районного Народного дому «Лілея» (керівник Г.Коваль), жіночий вокальний ансамбль «Журавка» (керівник С.Грицай) та вокально-музичний колектив «Марічка» (керівник О. Лиса), зразковий хореографічний колектив «Веселка» Народного дому с.Нагуєвичі (керівник М. Курп’як), Народний художньо-просвітницький колектив районного народного дому (керівник М. Василенко), дитячий хор с. Лішня (керівник Д. Яцик), вокальний ансамбль та солістка Оксана Пагута Народного дому с.Лішня.













