» Культура » День дитячого читання в бібліотеках району

День дитячого читання в бібліотеках району

Автор: admin2 от 22-03-2016, 15:32

День дитячого читання в бібліотеках районуКілька років поспіль з ініціативи Львівської обласної бібліотеки для дітей в усіх бібліотеках району 20 березня проходив День дитячого читання. Цього року ми святкуємо 160-річчя від дня народження Івана Франка, тому й вибір книги не випадковий — всі дружньо читали казку “Лис Микита”. Юні книголюби разом з бібліотекарями читали книгу, розгадували літературні кросворди на основі казки, проводились конкурси, обговорення, інсценізації уривків твору. Активну підтримку та допомогу бібліотекарям у проведенні Дня дитячого читання надавали вчителі шкіл та батьки. Завдяки книгам життя дитини наповнюється ще більшою радістю від різних несподіванок, відкриттів, допомагає здійснити заповітні мрії, а бібліотекарі допомагають дітям наповнювати знаннями допитливі душі.

День дитячого читання дає старт Всеукраїнському тижня дитячого читання. З 22 до 27 березня у бібліотеках вируватиме активне життя і відбуватиметься багато цікавих заходів — презентацій нових книг, книжкових виставок, голосні читання, свято казок, день письменників-ювілярів.