» Культура » Театр імені Юрія Дрогобича покаже "Наталку Полтавку" на Яворівському полігоні

Театр імені Юрія Дрогобича покаже "Наталку Полтавку" на Яворівському полігоні

Автор: admin1 от 28-03-2016, 09:16
 (голосів: 0)

Театр імені Юрія Дрогобича покаже "Наталку Полтавку" на Яворівському полігоніУ неділю, 3 квітня, актори Львівського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Юрія Дрогобича зустрінуться з військовими на Яворівському полігоні. Українським бійцям покажуть виставу "Наталка Полтавка" Івана Котляревського.
Про це повідомила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації Христина Береговська.
"У рамках гастрольного туру з 25 лютого до 5 березня актори театру імені Юрія Дрогобича відвідали міста Кам’янець-Подільський, Бердичів, Бар, Жмеринка, Шепетівка, - розповіла Христина Береговська. - Шанувальники театрального мистецтва дрогобичан переглянули вистави "Лісова пісня" Лесі Українки, "Тев’є-Тевель" Шолом Алейхема, "По щучому велінню" Марка Кропивницького. Акторів вітали тепло та щиро, адже це не перша зустріч глядачів цих міст та митців театру Дрогобича".
Вже 14-19 березня колектив продовжив гастролювати у містах Броди, Кременець, Дубно, Славута та Здолбунів. У репертуарі дрогобицьких театралів були вистави "Украдене щастя", присвячена 160-річчю від дня народження Івана Франка, та "По щучому велінню".
За словами директора обласного департаменту, колектив також запрошений на Дні культури України у м. Пряшів (Словаччина) з нагоди відзначення 160-річчя від дня народження Івана Франка. У рамках фестивалю 17 травня актори дрогобицького театру покажуть виставу "Украдене щастя".

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua