19 травня бібліотекар бібліотеки -філії с. Новошичі провела читацький діалог “Прочитали — хочемо розповісти”. Вона сказала, що: “ Казки - це улюблені дитячі книжечки. Вони допомагають поважати старших, розрізняти де добро, а де зло, дбайливо ставитися до природи, любити тварин і бути їх вірними друзями.
В читацькому діалозі взяли участь учні 3-4 класів Новошицької початкової школи. Учениця 3 класу Андріана Білецька розповіла своїм однокласникам про прочитану ірландську народну казку “Білий кіт”. Вона ділилася з ними своїми враженнями і емоціями. Діти дуже уважно та з великим захопленням слухали цікаву розповідь Андріани. Цей прекрасний захід не залишив нікого байдужим.
На читацький діалог була запрошена завідуюча школою Ніна Бойко.













