» Культура » Читацький діалог “ Прочитали — хочемо розповісти”

Читацький діалог “ Прочитали — хочемо розповісти”

Автор: admin2 от 20-05-2016, 20:22
 (голосів: 0)

Читацький діалог “ Прочитали — хочемо розповісти”19 травня  бібліотекар  бібліотеки -філії с. Новошичі провела  читацький діалог “Прочитали — хочемо розповісти”. Вона сказала, що: “ Казки  - це улюблені дитячі книжечки. Вони допомагають поважати старших, розрізняти де добро, а  де зло, дбайливо ставитися до природи, любити тварин і бути їх вірними друзями.

В читацькому діалозі взяли участь учні 3-4 класів Новошицької початкової школи.  Учениця 3 класу Андріана Білецька розповіла своїм однокласникам про прочитану ірландську народну казку “Білий кіт”. Вона ділилася з ними своїми враженнями і емоціями. Діти дуже уважно та з великим захопленням слухали цікаву розповідь Андріани.  Цей прекрасний захід не залишив нікого байдужим.

На читацький діалог була запрошена завідуюча школою Ніна Бойко.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua