» Культура » Свято дітей в Дорожеві

Свято дітей в Дорожеві

Автор: admin2 от 7-06-2016, 15:40
 (голосів: 0)

Свято дітей в Дорожеві5 червня в приміщенні Народного дому с. Дорожів відбулось свято «Діти – найкраща радість у світі», приурочене до Всесвітнього дня захисту дітей. В святково оформленому залі була представлена книжкова виставка «Казка в гості завітала», а на великому стенді було показано роботу дитячих гуртків художньої самодіяльності народного дому. Привертав увагу присутніх плакат «Діти – це сувора оцінка, яку життя виставляє батькам».

Ведучими свята були Ірина Букавин, Василь Голяк, Марія Катрич. У концертній програмі свята взяли участь діти від 2 до 16 років , які співали , танцювали, розказували вірші і гуморески. Найбільш захоплюючими були конкурси на краще виконання пісні , танцю, та дитячого малюнку «Мій рідний край». Всі також активно приймали участь у відгадуванні літературної вікторини.

Переможцями цих конкурсів стали : Микола Сачко (6 років)/на краще виконання гуморески/; Марія Роман (13 років)/виконання вірша/; Оксана Мисак , Марія Роман і Богдана Бейба перемогли в конкурсі найкраще виконання пісні ; найкращий малюнок намалювала Катерина Блощинська (7 років). Дворічна Василина Роман здивувала всіх виконання пісні «Червона Рута».

Усі переможці були нагороджені призами.

За проведення свята присутні: бабусі, дідусі , батьки щиро дякували організаторам Надії Блощинській (директору Н.Д.), Олена Грицюта (бібліотекар бібліотеки - філії), Андрій Артимович (художний керівник Н.Д.)

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua