» Культура » Літо, книги, я - друзі. Флешмоб в Уличному

Літо, книги, я - друзі. Флешмоб в Уличному

Автор: admin2 от 8-06-2016, 14:43
 (голосів: 0)

Літо, книги, я - друзі. Флешмоб в УличномуЛіто – найулюбленіша пора всіх дітей. В цей час за літніми розвагами та комп'ютерними іграми важливо не забути про світ книги. Літнє читання – чудовий час для розвитку творчої уяви дітей.

В бібліотеці-філії с. Уличне стартувала незвичайна читацько-дозвіллєва та розважально-просвітницька програма «Бібліотечне літо».

Першим заходом, який відкрив програму, був флешмоб «Літо, книги , я - друзі» та літературна вікторина «Впізнай цього героя». Переможцем вікторини став Іван Ортинський та всі, хто в цей день знайшов собі книгу до душі.

Літо, книги, я - друзі. Флешмоб в Уличному

Літо, книги, я - друзі. Флешмоб в Уличному

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua