» Фізкультура і спорт » Андрій Лагуш знову переміг в змаганнях з гирьового спорту

Андрій Лагуш знову переміг в змаганнях з гирьового спорту

Автор: admin1 от 5-09-2016, 12:50

Андрій Лагуш знову переміг в змаганнях з гирьового спортуВ суботу, 3 вересня, в спортивному залі Дрогобицького державного педагогічного університету відбулися ХХV обласні змагання, присвячені 160-річчю від дня народження Івана Франка і 150-річчю від дня народження Михайла Грушевського та  ІХ ветеранський турнір з гирьового спорту, участь в яких взяли спортсмени десяти збірних команд районів області та міст обласного значення у категорії «Дорослі» та шести команд у категорії «Ветерани». Змагання проводились управлінням фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівським обласним центром фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» за участю обласної федерації гирьового спорту.

Після параду учасників та виконання Державного гімну України спортсменів привітали керівник Львівського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Вадим Климович, головний суддя змагань Ярослав Пиль, міський голова Дрогобича Тарас Кучма, головний секретар змагань Роман Кушнір.

Андрій Лагуш знову переміг в змаганнях з гирьового спортуУчасники змагань визначали кращих гирьовиків у різних вагових категоріях, вони виконували поштовх двох гир та двоборства (поштовх + ривок). Серед дорослих переможець визначався у кожній ваговій категорії за сумою двоборства, а серед ветеранів - у кожній віковій групі.

Успішно виступили команда Дрогобицького району, до складу якої увійшли спортсмени з Грушова, Верхніх Гаїв та Опаки. Так, разом з ветеранами Дрогобича вони зайняли друге загальнокомандне місце, а в особистому заліку не було рівних чемпіону України 2016 року, чемпіону Європи серед юніорів, бронзовому та срібному призеру чемпіонату Європи-2016 серед дорослих Андрію Лагушу з Верхніх Гаїв.

Переможці та призери змагань в особистому та командному заліку були нагороджені кубками, медалями та грамотами, які вручив керівник Львівського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Вадим Климович.

Андрій Лагуш знову переміг в змаганнях з гирьового спорту