Сьогодні, 19 грудня, в рамках обласної цільової програми «Спортивний майданчик» на 2011-2016 роки в селі Опарі відбулося урочисте відкриття та освячення спортивного майданчика із тренажерним обладнанням. Для села ця подія є досить знакова, адже стала справжнім спортивним святом, яке зібрало мешканців села, вчителів та учнів школи, власне біля якої і встановлені спортивні тренажери. До присутніх звернувся голова райдержадміністрації Володимир Шутко, який зазначив, що це перший із запланованих майданчиків в районі та є важливим проектом, який дасть змогу виховувати здорову та успішну молодь. Фізкультура і спорт – це головні носії здоров’я людини, що завдяки
будівництву таких площадок вирішуватимуться питання масового залучення людей до активних занять фізкультурою і спортом. Слова вітання прозвучали від голови районної ради Михайла Сікори, депутата обласної ради Михайла Задорожного. Участь у відкритті майданчика взяли також керівник апарату Руслан Щерба, головний спеціаліст з питань спорту райдержадміністрації Олег Войтечко
Спорудження такого майданчику відбулося завдяки співпраці громади села, сільської ради, райдержадміністрації та районної ради, про це наголосив сільський голова Григорій Куций.
Нагадаємо, що, згідно з обласною цільовою програмою «Спортивний майданчик», у 2016 році на Львівщині облаштовується 68 сучасних спортивних майданчиків: 28 спортивних майданчиків зі штучним покриттям та 40 майданчиків із тренажерним обладнанням. На це з обласного бюджету виділено 16 млн. грн.













