» Фізкультура і спорт » Представники ОДА оглянули нові тренажерні майданчики, встановлені у районі за кошти обласної програми

Представники ОДА оглянули нові тренажерні майданчики, встановлені у районі за кошти обласної програми

Автор: admin2 от 7-11-2017, 11:59
 (голосів: 0)

Представники ОДА оглянули нові тренажерні майданчики, встановлені у районі за кошти обласної програмиСьогодні у Дрогобицькому районі перебували начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Юрій Майборода та директор Львівського ОЦФЗН "Спорт для всіх" Вадим Климович. Представники області проінспектували хід виконання у районі обласної програми «Спортивний майданчик 2017-2021».Ю.Майборода та В.Климович побували в с. Уличне, с.Гаї Нижні та смт Меденичі, де завершилися роботи із встановлення спортивних тренажерних майданчиків за обласною програмою на 2017 рік.

 

Представники ОДА оглянули нові тренажерні майданчики, встановлені у районі за кошти обласної програми

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua