» Фізкультура і спорт » Андрій Лагуш вчергове завоював «золото» на Кубку України

Андрій Лагуш вчергове завоював «золото» на Кубку України

Автор: admin1 от 24-04-2018, 09:44
 (голосів: 0)

Андрій Лагуш вчергове завоював «золото» на Кубку УкраїниУ Житомирі в приміщені фізкультурно-оздоровчого комплексу «Динамо» 20 та 21 квітня відбувся Чемпіонат та Кубок України з гирьового спорту серед юніорів та юніорок та Кубок України серед чоловіків та жінок.

Переможцем у своїй ваговій категорії став наш земляк, мешканець Дрогобицького району, Андрій Лагуш.

Про рівень змагань говорить такий факт, що в них взяли участь 211 учасників з двадцяти областей. Серед них – три заслужені майстри спорту України, дванадцять майстрів спорту міжнародного класу та понад сімдесять майстрів спорту України.

Організацію та керівництво проведення змагань здійснювало Міністерство молоді та спорту України спільно з Союзом гирьового спорту України.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua