28 травня в Дрогобицькій райдержадміністрації відбулася нарада щодо облаштування спортивних майданчиків у 2019 році на території Дрогобицького району, яку провів перший заступник голови РДА Руслан Щерби. Під час наради було наголошено на необхідності своєчасного виконання усіх видів робіт, згідно алгоритму дій, який передбачений Комплексною програмою розвитку фізичної культури Львівщини на період до 2021 року.
Як вже повідомлялося, згідно із розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 20 травня 2019 року № 501/0/5-19 «Про виділення коштів» передбачено виділити з обласного бюджету субвенцію в сумі 25 мільйонів гривень на облаштування спортивних майданчиків зі штучним (трав’яним і наливним) покриттям та тренажерним обладнанням.
Дрогобицький районний бюджет отримав 700 тис. грн. для облаштування спортивного майданчика зі штучним (трав’яним) покриттям у с. Болехівці та 140 тис. грн. для облаштування спортивних майданчиків з тренажерним обладнанням у селах Тинів та Верхні Гаї.













