» Фізкультура і спорт » Нове досягнення Андрія Лагуша з Верхніх Гаїв

Нове досягнення Андрія Лагуша з Верхніх Гаїв

Автор: admin1 от 14-06-2016, 11:18

Нове досягнення Андрія Лагуша з Верхніх ГаївНещодавно в селищі Кароліно-Бугаз Одеської області відбувся чемпіонат України з гирьового спорту. Участь у змаганнях взяли збірні команди 16 областей України.

У складі команди Львівської області змагалося вісім спортсменів у різних вікових групах: Володимир Андрейчук, Михайло Домінюк, Андрій Лагуш, Олександр Голіков, Володимир Дишкант, Сергій Зубков, Тарас Панчук, Ярослав Пиль.

В індивідуальному заліку чемпіонату України 2016 року представники збірної Львівської області показали такі результати:

Володимир Андрейчук (Львів) - І місце в поштовху гирі за довгим циклом (вагова категорія до 73 кг).

Андрій Лагуш (Дрогобицький район) - І місце в поштовху гирі за довгим циклом (вагова категорія + 95 кг).

Ярослав Пиль (Дрогобич) - І місце в двоборстві серед ветеранів та І місце серед ветеранів у довгому циклі.

Володимир Андрейчук, Олександр Голіков, Володимир Дишкант, Михайло Домінюк, Тарас Панчук - 4 місце в командній естафеті.

Нагадаємо, що студент факультету фізичного виховання ДДПУ ім. Івана Франка атлет Андрій Лагуш (тренер Роман Кушнір) в травні цього року на чемпіонаті Європи серед дорослих та юніорів з гирьового спорту в польському місті Гдиня посів перше місце в поштовху гир  серед юніорів та третє - серед дорослих та друге місце у командній естафеті серед юніорів.