» Вітання з Великоднем

Вітання з Великоднем

Автор: admin2 от 27-04-2019, 21:45

Вітання з ВеликоднемШановні мешканці та гості Дрогобиччини!

Сердечно вітаю вас зі Світлим Христовим Воскресінням!

У цей весняний день, сповнений ласки Господньої, ми відчуваємо свою причетність до великої таємниці вічного життя.  Цінуймо велику жертву Спасителя, який заради нас віддав себе на мученицьку смерть в ім'я тріумфу добра над злом, світла над темрявою, віри над безнадією.
Нехай благодатна звістка про Воскресіння Сина Божого завітає в кожну душу та оселю щирим словом і справами любові та милосердя.
Підносячи молитви до Воскреслого Господа, просімо у нього благословення для України, перемоги над ворогом, миру, духовного оновлення та єднання українського народу.

Бажаю, щоб наші серця наповнювалися нетлінною Пасхальною радістю, а помисли були світлими та щирими.

Нехай Світло Воскресіння Христового дарує нам сили перебороти всі труднощі, які випали на нашу долю, та непохитну віру в кращий завтрашній день.

Веселих Вам свят, смачної паски, барвистого розмаїття Великодніх писанок, радості та любові в родинах!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Голова Дрогобицької районної державної адміністрації  Андрій ШЕВКЕНИЧ