Шановні архітектори Дрогобиччини!
Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем архітектури України та Всесвітнім днем архітектури!
Ваша праця, перспективне і творче бачення розвитку нашого краю з формування комфортного життєвого середовища та урахуванням історичної і культурної спадщини є відповідальною та важливою.
Реалії життя кличуть до творчого пошуку, зобов’язують йти в ногу з часом, використовуючи нові методи і технології.
Бажаю й надалі проводити свою діяльність на високому рівні, щоб Дрогобиччина пишалася своїм архітектурним обличчям. Здоров'я Вам, наснаги, добробуту, впевненості у майбутньому, активної та плідної творчості, довголіття.
З повагою
Голова райдержадміністрації Омелян СТАСУЛА













