» Урочистості до 70-річчя УГВР відвідала делегація Дрогобицького району

Урочистості до 70-річчя УГВР відвідала делегація Дрогобицького району

Автор: admin1 от 14-07-2014, 10:00

Урочистості до 70-річчя УГВР відвідала делегація Дрогобицького району13 липня у селі Сприня Самбірського району на території спортивно-туристичного оздоровчого комплексу імені Президента УГВР Кирила Осьмака відбулися урочистості з нагоди 70-ти річчя створення Української Головної Визвольної Ради, участь в яких взяли делегації з Самбірського, Мостиського, Старосамбірського, Дрогобицького, Турківського та інших районів Львівщини та Івано-Франківщини. Поминальну панахиду за загиблими борцями за волю України відслужив владика Ярослав (Приріз), єпископ Самбірсько-Дрогобицький.

Також відбувся урочистий хід учасників святкування до пам'ятника засновникам УГВР і покладання квітів.

Ветеранів ОУН УПА та всіх учасників заходу привітали перший заступник голови облдержадміністрації Йосиф Ситник, голова Самбірської райдержадміністрації Олег Домчак, голова Самбірської районної ради Андрій Бобак, керівники ветеранських організацій ОУН УПА. З болем в серці вони говорили про сьогоднішню ситуацію на сході країни, про теперішніх героїв, які віддали своє життя за свою державу.

Завершилися заходи оглядом експозиції у музеї-криївці, спогадами учасників національно-визвольної боротьби, а також спільним частуванням куліша.

Урочистості до 70-річчя УГВР відвідала делегація Дрогобицького району