» Відбулося позачергового засідання районної комісії з питань ТЕБ і НС

Відбулося позачергового засідання районної комісії з питань ТЕБ і НС

Автор: admin1 от 11-11-2014, 12:46

Відбулося позачергового засідання районної комісії з питань  ТЕБ і НС11 листопада під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Степана Рудницького відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, на якому розглядались питання про посилення протипожежного захисту об’єктів, населених пунктів, лісів, торфовищ та сільгоспугідь у осінньо-зимовий пожежонебезпечний період 2014 року та готовності до реагування у разі виникнення в екосистемах пожеж і надзвичайних ситуацій та про виділення пального з районного місцевого резерву матеріально-технічних ресурсів 5-й державній пожежно-рятувальній частині ГУ ДСНС у Львівській області. За його результатами прийнято ряд доручень, зокрема продовжити практику проведення рейдів з метою виявлення осіб, які самовільно випалюють суху рослинність та вживати до них самих жорстких адміністративних заходів та покарань за такі зловмисні дії, основні зусилля в роботі з питань пожежної безпеки зосередити на попередження та запобігання виникненню пожеж в екосистемах, організувати інформування населення шляхом бесід про заходи пожежної безпеки в побуті та інші.

Відбулося позачергового засідання районної комісії з питань  ТЕБ і НС