Шановні працівники засобів масової інформації!
Дрогобицька районна державна адміністрація щиро вітає Вас із професійним святом – Днем журналіста!
Ваша професійність сприяє публічності влади, розвитку правового відкритого демократичного суспільства, завдяки Вам мільйони громадян можуть отримувати оперативну інформацію про події в Україні та світі. Ви формуєте світогляд, впливаєте на розвиток суспільних процесів у цей доленосний для нашої держави час.
З нагоди свята бажаємо Вам здоров’я й добра, поваги від читачів, слухачів і глядачів, об'єктивності, неупередженості, професіоналізму та натхнення у реалізації завдань, які стоять перед вітчизняною журналістикою у період боротьби за свою незалежність, важливих реформ та європейського поступу України.
З повагою
Голова райдержадміністрації Омелян СТАСУЛА













