» Офіційні документи » Розпорядження голови райдержадміністрації від 12 серпня 2013 року №243

Розпорядження голови райдержадміністрації від 12 серпня 2013 року №243

Автор: admin от 16-08-2013, 09:27

Про внесення змін до бюджетних призначень

Відповідно до п. 6. Порядку використання у 2013 році коштів державного бюджету, передбачених на утворення центрів надання адміністративних послуг, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21 червня 2013 року №256, керуючись листом Дрогобицької районної державної адміністрації від 9 серпня 2013 року № 02-18/2114, з метою забезпечення створення центру надання адміністративних послуг Дрогобицької районної державної адміністрації:

1. Виділити районній державній адміністрації по спеціальному фонду бюджету розвитку за КФКВ 250344 “ Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів” та КЕКВ 3210 “Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)” кошти в сумі 1800 гривень на виконання програми “Забезпечення утворення та функціонування центру надання адміністративних послуг Дрогобицької районної державної адміністрації на 2013 рік” за рахунок зменшення асигнувань по загальному фонду за КФКВ 130102 “Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань” та КЕКВ 2282 “Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку”.

2. Районній державній адміністрації подати для затвердження проект програми “Забезпечення утворення та функціонування центру надання адміністративних послуг Дрогобицької районної державної адміністрації на 2013 рік” на чергову сесію районної ради.

3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Р.Настьошин) внести відповідні зміни до показників районного бюджету.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації С.Рудницького.

Голова М. П. ВИННИЦЬКИЙ