» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 27 вересня 2016 року №268

Розпорядження районної державної адміністрації від 27 вересня 2016 року №268

Автор: admin1 от 29-09-2016, 15:48

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Розглянувши заяву громадянина Стасика Богдана Івановича від 9 вересня 2016 року, рішення Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області від 16 березня 2016 року, сертифікат на право на земельну частку (пай) серії -- №-------, керуючись Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

1.Надати дозвіл громадянину Стасику Богдану Івановичу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 1,2058 га, в тому числі рілля – 1,2058, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Почаєвицької сільської ради (за межами населеного пункту).

2. Громадянину Стасику Богдану Івановичу укласти з організацією, яка має сертифікат на проведення робіт із землеустрою, договір на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, вказаної в п.1 цього розпорядження.

3. Начальнику управління Держгеокадастру у Дрогобицькому районі Л.Бреньо забезпечити в установленому законодавством порядку:

3.1. розгляд технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки;

3.2.  реєстрацію земельної ділянки у Державному земельному кадастрі.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови  райдержадміністрації І.Д.Мізерника.

Перший заступник голови                                                              В.О.Скоропад