» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 12 жовтня 2016 року №282

Розпорядження районної державної адміністрації від 12 жовтня 2016 року №282

Автор: admin1 от 13-10-2016, 17:40

Про початок опалювального

сезону 2016/17 років

Відповідно до законів України ”Про місцеві державні адміністрації” та ”Про житлово-комунальні послуги”, на виконання Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630 та розпорядження голови обласної державної адміністрації від  10 жовтня 2016 року № 757/0/5-16  “Про початок опалювального сезону 2016/17 років”:

1. Встановити початок опалювального сезону 2016/17 років для бюджетних установ, які працюють в цілодобовому режимі (лікарні, інтернати, гуртожиток Меденицького професійного ліцею), дошкільних установ та населення району з 12 жовтня 2016 року.

2. Дрогобицькому відділенню ПАТ ”Львівгаз” (Я.Паньків) забезпечити у встановленому порядку своєчасне розпломбування опалювальних котелень і приладів, встановлених у житловому фонді та об’єктах соціальної сфери Дрогобицького району.

3. Дрогобицькому РТМО (Л.Іванчук), відділу освіти райдержадміністрації (І.Стецко) забезпечити виконання заходів щодо початку опалювального сезону 2016/17 року та за їх результатами інформувати щоденно до 10.00 год.  сектор з питань житлово-комунального господарства та  інфраструктури райдержадміністрації (Г. Павлюк)  до завершення запуску та стовідсоткової подачі теплоносіїв споживачам  за формою згідно з  додатком 1.

4. Сектору з питань  житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації (Г.Павлюк):

4.1. Проводити щоденний моніторинг запуску котелень та подачі теплоносія споживачам і за його результатами інформувати щоденно до 11.00 год.  локальною електронною поштою департамент житлово-комунального господарства облдержадміністрації до завершення запуску та стовідсоткової подачі теплоносіїв споживачам  за формою згідно з  додатком 1.

4.2. Інформацію про виникнення аварійних ситуацій на об’єктах житлово-комунального господарства району у невідкладному порядку надавати департаменту житлово-комунального господарства облдержадміністрації за формою згідно з додатком 2.

5. Створити районну робочу групу для оперативного вирішення проблемних питань, які можуть виникати в опалювальному сезоні 2016/17 років на об’єктах житлово-комунального призначення і соціальної сфери Дрогобицького району та затвердити її склад згідно з додатком 3.

6. Відділу організаційної роботи та інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації (О. Луців) повідомити громадськість району через засоби масової інформації про зміст розпорядження.

7.  Контроль за виконанням розпорядження покласти  на заступника  голови   райдержадміністрації І. Мізерника.

Голова                                                                                                                   В.А.Шутко

dodatok1-do-282-vd-12.10.2016.rar [ b] (завантажень: 9)

Додаток  3

до розпорядження голови