» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 14 листопада 2016 року №330

Розпорядження районної державної адміністрації від 14 листопада 2016 року №330

Автор: admin2 от 18-11-2016, 12:37

Про внесення змін до бюджетних призначень

Відповідно до розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 2 листопада 2016 року № 838/0/5-16 “Про зменшення обсягу субвенції”:

1. Зменшити розмір субвенції, виділеної з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом “гроші ходять за дитиною” в сумі 180 000 грн., відповідно зменшивши бюджетні призначення управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації по КФК 070303 “Дитячі будинки (в т. ч. сімейного типу, прийомні сім'ї)” КЕКВ 2730 “Інші виплати населенню ” на цю ж суму.

2.Фінансовому управлінню райдержадміністрації (В.Перхун) внести відповідні зміни до показників районного бюджету.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації В.О.Скоропада.

Голова В.А.Шутко