» Офіційні документи » Розпорядження голови райдержадміністрації від 23 серпня 2013 року №253

Розпорядження голови райдержадміністрації від 23 серпня 2013 року №253

Автор: admin2 от 29-08-2013, 11:11

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання її у власність

Розглянувши заяву громадянина Тяжкуна Івана Павловича від 12 серпня 2013 року, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування гаражу на території Болехівської сільської ради, розроблений науково-виробничою приватною фірмою “Зевс”, керуючись ст.ст.17, 81, 118 Земельного кодексу України:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Тяжкуну Івану Павловичу для будівництва та обслуговування гаражу на території Болехівської сільської ради за межами населеного пункту с.Болехівці, розроблений науково-виробничою приватною фірмою “Зевс”.

2. Надати громадянину Тяжкуну Івану Павловичу у власність земельну ділянку площею 0,0038га для будівництва та обслуговування гаражу, яка розташована на території Болехівської сільської ради, за межами населеного пункту с.Болехівці на території, запланованій для надання гаражному кооперативу “Пролісок” .

3. Управлінню Держземагентства у Дрогобицькому районі (Л.Бреньо) внести зміни в земельно-облікові документи.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації І.Д.Мізерника.

Перший заступник голови С.В.РУДНИЦЬКИЙ