» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 30 листопада 2016 року №357

Розпорядження районної державної адміністрації від 30 листопада 2016 року №357

Автор: admin2 от 5-12-2016, 09:26

Про затвердження субвенції

Відповідно до рішення Бистрицької-Гірської сільської ради від 18 листопада № 84 “Про внесення змін до сільського бюджету на 2016 рік”:

1. Затвердити в районному бюджеті по загальному фонду субвенцію в сумі 10 000 грн. та спрямувати її відділу культури і туризму райдержадміністрації на реалізацію програми “Облаштування народного дому с. Бистриця-Гірська з метою поліпшення санітарно-технічних умов” по КФК 110204 “Палаци і будинки культури, клуби та інші заклади клубного типу” КЕКВ 2210 “Предмети, матеріали, обладнання та інвентар”.

2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (В.Перхун) внести відповідні зміни до показників районного бюджету.

3. Відділу культури і туризму райдержадміністрації (Н.Козар) забезпечити цільове використання коштів.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації В.О.Скоропада.

Голова В.А.Шутко