» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 5 грудня 2016 року №361

Розпорядження районної державної адміністрації від 5 грудня 2016 року №361

Автор: admin2 от 8-12-2016, 15:36

Про забезпечення включення

до Єдиного державного

автоматизованого реєстру

осіб, які мають право на пільги

Розглянувши протокол засідання комісії з розгляду заяв громадян щодо надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово – комунальних послуг, для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива від 25 листопада 2016 року № 19, відповідно до Положення про комісію з розгляду заяв громадян щодо надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово – комунальних послуг, для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації, керуючись п. 2 Постанови Кабінету Міністрів України від 29 січня 2003 року № 117 "Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги":

1. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Г.Чапля) забезпечити включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, інформації про пільговиків за їх фактичним місцем проживання згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника

голови райдержадміністрації В. Скоропада.

Голова В.А. Шутко

голови районної державної

адміністрації

5 грудня 2016 № 361