» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 20 грудня 2016 року №396

Розпорядження районної державної адміністрації від 20 грудня 2016 року №396

Автор: admin1 от 23-12-2016, 18:15

Про  затвердження детального

плану території

Відповідно до статей 16, 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», на виконання пункту 4.12 Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 р.  №290:

1. Затвердити детальний план території для обслуговування господарської будівлі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Унятицької сільської ради (за межами населеного пункту) Дрогобицького району Львівської області.

2. Вважати цей детальний план території зміною та уточненням діючої містобудівної документації району у межах його розробки.

3. Сектору містобудування та архітектури районної державної адміністрації (Ю.Довганич) врахувати матеріали затвердженого детального плану території при коригуванні схеми планування території району.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова                                                                                                                   В.А.Шутко