» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 12 січня 2017 року №3

Розпорядження районної державної адміністрації від 12 січня 2017 року №3

Автор: admin1 от 16-01-2017, 11:26

Про внесення змін до

розпорядження голови

від 12 травня 2016 року № 113

У зв’язку з кадровими змінами, що відбулися в райдержадміністрації, на часткову зміну  п.1  розпорядження голови райдержадміністрації від 12 травня 2016 року № 113 ’’Про робочу групу з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення”:

1. Затвердити новий склад робочої групи з питань легалізації виплати заробітної  плати та зайнятості населення ( додається ).

2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови                                                                В. О. Скоропад

Розпорядження  голови

12 січня 2017        № 3

робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати

та зайнятості населення

Голова робочої групи       -   голова райдержадміністрації

Заступник голови

робочої групи                      -  перший заступник  голови райдержадміністрації

Секретар робочої

групи                                        - начальник відділу з питань праці управління

праці  та соціального захисту населення

Члени робочої групи:

Начальник  фінансового управління райдержадміністрації

Начальник  Дрогобицької  ОДПІ  ГУ ДФС у Львівській області (за згодою)

Начальник  управління з податків і зборів фізичних осіб Дрогобицької  ОДПІ  ГУ ДФС у Львівській області (за згодою)

Начальник Дрогобицького  регіонального відділу поліції ГУНП  у Львівській області  (за згодою)

Заступник начальника Дрогобицького об’єднаного управління Пенсійного Фонду України у Львівській області (за згодою)

Директор  Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості (за згодою)

Директор  Стебницького міського центру зайнятості (за згодою)

Начальник  відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі  та промисловості   райдержадміністрації

Заступник начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

Керівник апарату                                                                                              Р. М. Щерба