» Офіційні документи » Розпорядження голови райдержадміністрації від 16 вересня 2013 року №280

Розпорядження голови райдержадміністрації від 16 вересня 2013 року №280

Автор: admin2 от 19-09-2013, 15:37

Про затвердження субвенції

Відповідно до рішення Снятинської сільської ради від 4 вересня 2013 року № 298 “Про спрямування залишків, що утворилися в сільському бюджеті станом на 01.01.2013року”, на виконання п. 2.5. рішення районної ради від 21 березня 2013року №243 “Про внесення змін до районного бюджету Дрогобицького району на 2013рік”:

1. Затвердити в районному бюджеті по спеціальному фонду бюджету розвитку субвенцію в сумі 20 000 грн. з сільського бюджету Снятинської сільської ради на співфінансування проекту ЄС – ПРООН «Місцевий розвиток,орієнтований на громаду - ІІ» за напрямком «Капітальний ремонт віконних і дверних прорізів з заміною на енергозберігаючі метало пластикові з склопакетами приміщення Снятинського НВК І-ІІ ступенів” та спрямувати її управлінню з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації по КФК 150110 “Проведення невідкладних відновлювальних робіт , будівництво та реконструція загальноосвітніх навчальних закладів “ КЕКВ 3132 ” Капітальний ремонт інших об' єктів”.

2. Внести зміни в п. 1 розпорядження голови райдержадміністрації від 29 серпня 2013року № 262 та викласти його в такій редакції : затвердити в районному бюджеті по спеціальному фонду бюджету розвитку субвенцію в загальній сумі 60000грн. з сільських бюджетів Попелівської сільської ради - 50000грн., Рихтицької сільської ради -10000грн. на співфінансування проекту ЄС – ПРООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІ” за напрямком “Відтворення методології” (с.Попелі – 50000грн.,с.Рихтичі -10000грн.-енергозберігаючі заходи в школах) та спрямувати її управлінню з питань освіти,молоді та спорту райдержадміністрації по КФК 150110 “Проведення невідкладних відновлювальних робіт, будівництво та реконструкція загальноосвітніх навчальних закладів” КЕКВ 3132 “Капітальний ремонт інших об’єктів”.

3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (В.Перхун) внести відповідні зміни до показників районного бюджету.

4. Управлінню з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації (І.Стецко) забезпечити цільове використання коштів.

5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови С.В.РУДНИЦЬКИЙ