» Офіційні документи » Розпорядження голови райдержадміністрації від 21 січня 2013 року №19

Розпорядження голови райдержадміністрації від 21 січня 2013 року №19

Автор: admin от 21-04-2013, 10:51

Про   затвердження   технічної   документації   із   землеустрою   щодо   інвентаризації   земель   Модрицької   сільської   ради  ( за   межами   населеного   пункту )

Розглянувши лист виконавчого комітету  Модрицької   сільської   ради  від 13 листопада 2012 року,  технічну   документацію   із   землеустрою   щодо   інвентаризації   земель   Модрицької   сільської   ради  ( за   межами   населеного   пункту ), керуючись Порядком проведення  інвентаризації   земель , затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 23.05.2012р. № 513:

1. Затвердити  технічну   документацію   із   землеустрою   щодо   інвентаризації   земель   Модрицької   сільської   ради  ( за   межами  населеного пункту).

2. Управлінню Держземагентства у  Дрогобицькому  районі (Л.Бреньо) внести зміни в земельно-облікові документи.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови  М.П.ВИННИЦЬКИЙ